Pagrindinis > Mini Saulės energija, Vandens Fontanas, Sodas, Baseinas, Tvenkinys, 30-45cm Lauko Saulės Skydelis Paukštis Vonia, Plūduriuojantis Vandens Fontano Siurblys Sodo Dekoro

Mini Saulės energija, Vandens Fontanas, Sodas, Baseinas, Tvenkinys, 30-45cm Lauko Saulės Skydelis Paukštis Vonia, Plūduriuojantis Vandens Fontano Siurblys Sodo Dekoro

€5.30

  • Purkštuvų Tipas: Vibraciniai
  • Tipas: Purkštuvai
  • Modelio Numeris: JJ190226

sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje įvedę parduotuvėje, galite gauti kuponus, aš tikiuosi, jūs galite pasiimti savo mėgstamus produktus, linkiu jums laimingų apsipirkti.

Pastabos : Mieli draugai, dėl pastarojo epidemija, yra per daug sklypų po biurų, esančių įvairiose šalyse.Po pakuotėje yra vežami paprastai, logistikos informacija gali būti rasta per trumpą laiką.Galite būti tikri, kad pakuotėje gali būti vežami normaliai, tačiau logistikos informacija negali būti atnaujintas, metu.Ypatingais laikotarpiais, gali būti tikras aplinkybes.Dėkojame už jūsų supratimą.Toliau pateikiama informacija apie produktą:

Specifikacija: Saulės elementų galia: 7V, 1.4 M Saulės baterijų galia: 160mm * 25mm arba 130mm * 25mm Stilius: 13cm skersmuo / 16cm skersmens siurblio Galia: 7V, 1.1 W Maksimali srauto siurblys: 160L/h Maksimalus pakėlimo siurblys: 100 cm Maksimalus vandens lygis: 30-50cm Montavimas: Vieta siurblys visiškai į vandenį, nenaudokite purškimo antgalį ant vandens; įsitikinkite, kad siurblys yra tvirtai pritvirtinta prie dugno, fontanas, siekiant išvengti vibracijos.Įdėkite kištuką iš siurblio į lizdą, saulės skydelis produkcija.Įdėti saulės skydas pakankamai saulės šviesos, tai geriausia spręsti tiesiogiai saulės šviesa.Atkreipkite dėmesį, kad pakankamai vandens turi būti įdėti fontanas, ypač kai jis saulėtas; siurblio visada turėtų būti laikomi žemiau vandens paviršiaus.Pakeisti vandenį dažnai siekiant išlaikyti vandens švarus, kad būtų išvengta bet kokių nešvarumų blokuoti siurblio.Prašome apsaugoti saulės skydelis, kruopščiai, siekiant išvengti žalos.Saugo paviršių, saulės skydelis nuolat valyti.Charakteristika: 1. Saulės fontanas yra vandens siurblio kraštovaizdžio fontanas įrenginys, varomas saulės energijos. 2. Prekės naudoja didelio efektyvumo saulės kolektorių ir naujo tipo brushless siurblys, su greito paleidimo, didelio efektyvumo ir stiprus stabilumo. 3. Be to, kai plūduriuoja vandens, be išorinio maitinimo reikalaujama, kuris yra patogus montavimo ir lengva valdyti. 4. Plačiai naudojamas soduose, paukščių vonios, vandens cirkuliavimo deguonies mažų tvenkinių, rockery fontanai ir kitose vietose. 5. Paprastas montavimas ir patogus naudojimas, tol, kol yra saulės šviesos, siurblys gali pradėti dirbti. 6. Saulės brushless vandens siurblys naudoja Holtz elementas, didelio jautrumo, mažas energijos suvartojimas, ir yra įrengta efektyvi protingas ratai elektroninių grandinių. 7. Į voliutos tipo skysčio mechanika yra skirtos sumažinti atsparumą vandens srautą, todėl bendras veiklos efektyvumo saulės vandens siurblys, yra 20 proc. didesnis nei tradicinės struktūros. 8. Naudingumas modelis išsprendžiatrūkumai esamų brushless saulės, vandens siurblys, kuris yra sunku pradėti, yra mažas efektyvumas ir prastas stabilumas. 9. Vandens siurblys gali būti susiję su antgalių įvairių formų ir purškimo įvairių tipų vandens.Pareiškia, kad mes nesame atsakingi už šių klaidų: kai nėra vandens, diskas, siurblys blogo maitinimo, naudoti agresyvias ar nešvarus vanduo.Pastaba Jei produktas neturi darbo, yra du sprendimai: 1. Nedėkite jo į vandenį, vengti tiesioginių saulės spindulių (ne mažiau kaip po 10 am), ir bandyti paversti jį. 2. Pabandykite trankyti variklio naujo variklis, ir tada laikykite variklį taip, kad jis susiduria su saulės.Apie atsiliepimą: Mes išlaikyti aukštą meistriškumą 5 žvaigždučių ir stengtis, 100% klientų pasitenkinimo!Teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums.Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš suteikdamas mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys.Taigi, kad mes galime išspręsti jūsų problemą patenkinamai.

Žymos: saulės fontanas, syscooling vandens siurblys, saugiklis saulės elementų, 300w saulės skydelis, difuzorius fogger, vandens purkštuvas, ląstelių saulės, saulės skydelis greitai, paukščių lesyklėlę, purkštuvų.

Panašūs produktai: