Pagrindinis > Miško stebuklų, stalo žaidimas biplant 10036

Miško stebuklų, stalo žaidimas biplant 10036

€6.18

  • Prekės Pavadinimas: NĖRA

Mėgstamų formatas žaidimas visą laiką: judėti herojus aplink žaidimo lauko, kai jis bus išsiųsti kubo.Šį kartą veiksmas vyksta pasakų miško gyvena stebuklingų ženklų.Ką daro jums susitikti su jais?Lengva Išmokti, panardintas į pasaką!

Nugalėtojas yra tas, kuris gaus per mišką greičiausias.Daugeliu atžvilgių, pergalę lemia sėkmė ir skaičius sumažėjo apie kubą.Tačiau pagrindinis dalykas šiame žaidime yra ne ateiti į finišo, ir gauti malonumą iš miško pasivaikščiojimo.Dėka šio žaidimo, vaikas taip smagiai su draugais ar tėvais.

Žaidimas skirtas vaikams nuo trejų metų amžiaus.Paprastas taisykles, galima su vaiku.Žaidimo metu procesą, vaikai ne tik gauni malonumą, tačiau taip pat ir sukurti paskyrą įgūdžių, assiduity, priežiūra.Tiesioginis gyvo bendravimo yra sudaryta tarp visų dalyvių.

Komplektacija:

-Žaidimas, kartono srityje

-Blokas su žaidimų карточками-2 Vnt.

-Kauliukai

-Reiškia žaidimas skaičiais-33 Vnt.

-Knygelė su žaidimo taisyklės

Svoris: 0,46 kg.

Žymos: alaus mergaitės suknelė, alaus atidarytuvas xbox, įkrovimo sekso žaislas, antklodė kolumbija, alaus bokalas "chelsea", krepšys mergaičių vaikams 8, 2m aliuminio polius, alaus skrybėlė silicio, alaus plakatas led.

Panašūs produktai: