Pagrindinis > Dulkių siurblių Priedai, kiliminė danga, Grindų Antgalis Karcher T 10/1 Suderinama Reguliuojamo Absorbentas Galvos HT-A-EMC0044-878

Dulkių siurblių Priedai, kiliminė danga, Grindų Antgalis Karcher T 10/1 Suderinama Reguliuojamo Absorbentas Galvos HT-A-EMC0044-878

€6.33

  • Prekės Pavadinimas: Parmis
  • Kilmės: TR(Kilmės)
  • Vakuuminis Dalis Tipas: Šepetėliai

Tą Pačią Dieną, Greitas Pristatymas Pranašumas

Produkto savybės;

Universalus Dulkių Siurblys Vadovas

Jis tinka naudoti tiek kietų grindų ir kilimų.Specialiai sukurtas didžiausias dulkių šalinimo rezultatus.

Savo didelio paviršiaus (90mm x 270mm) padidina dulkių ir purvo sugėrimo sparta.

Dėka jo reguliuojamos galvos, tai tinka dulkių siurbliai su vamzdžių skersmenys nuo 27mm, kad 38mm *, ji gali būti laikoma suderinama su beveik visų dulkių siurbliai prieinama rinkoje.Vamzdis yra įterpiamas per galvą ir pasuko kol stora.Dėka sandarios mechanizmą, galva bus visiškai suvokti vamzdžio.

Ačiū mygtuką ant absorberio, teptukai, gali būti koreguojamas, kietų grindų ir kilimų.

"Matmenys produktas yra, kaip šis." 0.35 G ILGIS = 27 PLOTIS = 9 AUKŠTIS = 7

Pakuotė;

-1 Absorbentas Žemės Antgalis

Atkreipkite dėmesį į Dalykus;

* Jei jums patikrinti modelio ant etiketės pagal jūsų dulkių siurblys ir patalpinti jūsų užsakymą, jums nereikės jokių problemų.

* Jei nežinote ar produktą norite pirkti tinka jūsų dulkių siurblys, ar ne, jūs būsite informuoti apie atitiktį informacijos, jei galite atsiųsti mums modelis yra informacija etiketėje pagal jūsų dulkių siurblys.

* Mūsų produktai yra pakuojami taip, kad nebus pažeista ir centų su sąskaita faktūra.

* Minėtų markių ir modelių pavadinimai yra parašyta, kad rodo markių ir modelių, su kuriais produktai yra suderinami.Nėra verslo partnerystės su minėtų prekių ženklų.

Žymos: karcher sc2, karcher uk dalys, karcher sc3, karcher remontas, dalys, karcher jav dalys, karcher sc4, plovimo įrenginio karcher dalys, teptuku karcher, karcher wd2250, karcher.

Panašūs produktai: